Новини

Previous Next

Вітаємо з перемогою!

Навчально-науковий інститут культури і мистецтв щиро вітає студентів Анастасію Старосельську (вокал)  та Світлану Якимову (фортепіано) з отриманням Гран-прі у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Співограй" у номінації "Академічний вокал", а також висловлює подяку старшому викладачу НН ІКМ Юрко Ользі Олегівні та канд. мист., доценту Антонець Олені Анатоліївні за плідну працю і високу якість підготовки молодих митців! Бажаємо творчої наснаги, натхнення і нових творчих звершень! 

Previous Next

Вітаємо з перемогою на міжнародному конкурсі!

Навчальний рік ще тільки розпочався, а студенти Навчально-наукового інституту культури і мистецтв уже звітують про свої перемоги на творчих конкурсах.

Previous Next

Плагіат та культура «копіювати/вставити»

Плагіат та культура «копіювати/вставити» — це не лише порушення правил академічної доброчесності, а й порушення закону. Та чи знайоме Вам поняття «академічної доброчесності»?

Previous Next

Зустріч із роботодавцем

17.09.2020 до Навчально – наукового інституту культури і мистецтв завітав директор Сумської обласної філармонії (СОФ) Даниленко Олександр Григорович.

Анонс

Шановні студенти, у зв'язку з Тижнем академічної доброчесності Студентське самоврядування Навчально-наукового інституту культури і мистецтв запрошує всіх бажаючих приєднатися до лекції  з академічної доброчесності, яка буде проходити на платформі Zoom у четвер, 10 вересня о 16:00

Меню