Previous Next

Тренувальне тестування з іноземної мови в ННІ культури і мистецтв

24 лютого 2021 року для майбутніх магістрантів в Навчально-науковому інституті культури і мистецтв було проведено тренувальне тестування з іноземних мов (англійської та німецької).

Previous Next

Зустріч кураторів четвертих курсів ННІ культури і мистецтв з начальником Центру професійно-кар’єрної орієнтації

23 лютого 2021 року, у  Навчально-науковому інституті культури і мистецтв відбулася зустріч із кураторами груп четвертих курсів, на яку було запрошено Леоненко Яну Вікторівну – начальника Центру професійно-кар’єрної орієнтації Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Previous Next

Магістрант ННІ культури і мистецтв виборов перше місце на міжнародному конкурсі

25 – 30 листопада 2020  року у Європейському університеті (м. Київ) відбувся ХХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Барви осені – 2020».

Previous Next

Вітаємо Садовського Олександра Васильовича з Днем народження!

Сьогодні свій День Народження святкує доцент, народний художник України, член Національної спілки художників України Садовський Олександр Васильович!

НН ІКМ пишається "Серпанком", адже українська пісня - вражає

Осінь - прекрасна пора збору врожаю та підведення підсумків. І
карантин - зовсім не підстава для суму: самоізоляція не означає
усамітнення. Навпаки, для творчої натури відкриваються часом нові