Підвищення кваліфікації викладача інституту культури і мистецтв

Протягом січня - лютого 2024 р. доцент кафедри музикознавства та культурології ННІ культури і мистецтв  СумДПУ імені А.С. Макаренка Зленко Н.М. пройшла Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Професійне та емоційне вигорання учасників освітнього процесу під час кризових і трансформаційних процесів»!

Проведено зимову школа абітурієнта кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування

25 лютого 2024 р. на платформі Zoom відбулась зимова школа абітурієнта кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування, у межах якої абітурієнти ознайомились зі спеціальностями та напрямками, за якими здійснюється підготовка на кафедрі, а також взяли участь у чотирьох майстер-класах, які провели науково-педагогічні працівники кафедри: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри Олексій Корякін; кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник культури України Дмитро Будянський; кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Фоломєєва; доцент Євген Карпенко.

Перемога здобувача вищої освіти на міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяні Зустрічі»

Протягом другої половини січня 2024 року у м. Київ за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України відбувався Міжнародний конкурс талантів «Різдвяні Зустрічі».

Онлайн зустріч на тему: «Базові навички турботи про себе та своїх близьких»

8 лютого фахівці Психологічної служби провели просвітницький захід для студентів СумДПУ імені А. С. Макаренка на тему: «Базові навички турботи про себе та своїх близьких».

Участь у першому міжнародному форумі політологів в Україні!

25-27 січня 2024 року доцент кафедри музикознавства та культурології ННІ культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка Зленко Наталія Миколаївна мала можливість доєднатися до Першого Міжнародного форуму політологів України (м.Львів, Україна).

Доцентка кафедри музикознавства та культурології ННІ культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка Зленко Н.М. пройшла курс «Інтеркультурне Місто»

Курс «Інтеркультурне Місто» дав можливість отримати та систематизувати знання в сфері інтеркультурних комунікацій, а також підвищити рівень інтеркультурної компетентності, навчитися оцінювати рівень інтеркультурного розвитку, опанувати основні принципи інтеркультурності, отримати навички із формування проєктних ідей для розбудови міста із урахуванням інтеркультурності, поспілкуватися із представниками різних країн, та різних субкультур, сформувати нове коло людей, які хочуть змінювати нашу громаду, місто та світ на краще.

Прем'єра проєкту «Так звучить Україна... Суми»

21 січня 2024 року відбулася прем'єра проєкту «Так звучить Україна... Суми» Євгена Філатова та Євгена й Наталі Синельникових, у якому взяв участь фольклорний гурт «Серпанок».

В Новий рік – з новими книгами!

В перший рік Нового року відділ мистецтв відвідала наш давній і вірний друг, докторка мистецтвознавства, професорка, завідувачка кафедри музикознавства та культурології Навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ ім. А. С. Макаренка Ольга Костянтинівна ЗАВ’ЯЛОВА.

ІІІ всеукраїнський науково-практичний семінар-презентація «Мистецтвознавчі і культурологічні видання сьогодення: тенденції та перспективи»

ІІІ всеукраїнський науково-практичний семінар-презентація «Мистецтвознавчі і культурологічні видання сьогодення: тенденції та перспективи» проведено кафедрою музикознавства та культурології до 45-річчя Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.