Новини

Previous Next

Фольклорний гурт «Серпанок»

Цього року творчий колектив нашої кафедри відзначає 25 своїх літ, понад 15 із яких функціонує під крилом СумДПУ імені А. Макаренка. Виступи «Серпанка» вже звично стають прикрасою й родзинкою концертних та просвітницьких інститутських та університетських заходів, мистецьких акцій міста й області, колектив відомий в Україні та за її межами.

Суми: інтеркультурний діалог

Суми: інтеркультурний діалог

17 вересня 2021 року доцент кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Зленко Н.М. відвідала Молодіжний центр «Романтика» м. Суми, в якому відбулася презентація друкованого видання «Суми: інтеркультурний діалог». Авторський колектив видання - Антоніна Кохан та Алла Акіменко.

Previous Next

У ННІ культури і мистецтв розпочалася державна підсумкова атестація денної форми

11 червня 2021  року у Навчально-науковому інституту культури і мистецтв розпочалася державна підсумкова атестація здобувачів вищої освіти денної форми.

Previous Next

І Міжнародний культурологічний науково-практичний Форум у форматі круглого столу «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»

24-25 травня 2021 року кафедрою образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології  Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка був проведений І Міжнародний культурологічний науково-практичний Форум у Форматі круглого столу «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД» приурочений проведенню Днів слов’янської писемності і культури та Днів науки у Сумській області.

Меню