Культурологи у Давньому Єгипті

Студенти спеціальності 034 «Культурологія» ННІ культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка  взяли участь у Днях науки, що відбулися у Глухівському НПУ ім. О.Довженка. Представник стейкхолдерів, аспірантка 3 року навчання спеціальності "Історія та археологія" Петренко Наталія Миколаївна провела для наших студентів і гостей заходу віртуальну екскурсію до стародавніх пірамід Гізи.

Загальноуніверситетська толока

В середу, 28 квітня, на території університету, з дотриманням необхідних карантинних вимог, відбулася толока, в якій взяли участь викладачі, співробітники та керівництво СумДПУ.

Звіт конференція з навчальної (культурологічної практики)

30 квітня 2021 року відбулася онлайн-конференція за підсумками проходження навчальної (культурологічної) практики студентами 827 групи ІІ  курсу спеціальності «Культурологія» ННІ  культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Методичний онлайн-семінар на тему «Сучасні методики з виконання творів технічного напрямку на струнно-смичкових інструментах»

22 квітня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка для викладачів і студентів відбувся методичний онлайн-семінар на тему «Сучасні методики з виконання творів технічного напрямку на струнно-смичкових інструментах», проведений викладачем-методистом Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки Крамчаніновою К. Г. В рамках семінару було презентовано збірник «Concert Еtudes & Caprices» для альта соло (укл. Крамчанінова К. Г.), де зібрано велику кількість етюдів і каприсів маловідомих композиторів XVIII-ХХ століть, написаних спеціально для альта соло.