Новини

Засідання експертної ради стейкхолдерів зі спеціальності 026 Сценічне мистецтво

28 лютого 2023 року відбулося перше у цьому календарному році онлайн-засідання експертної ради стейкхолдерів за спеціальністю 026 Сценічне мистецтво.

Перемоги на Міжнародному конкурсі

Перемоги на Міжнародному конкурсі

Перемоги на Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв "Надія весни" у очному конкурсі у місті Полтава.

Організаційна зустріч з іноземними студентами ННІ культури і мистецтв

16 березня відбулась зустріч із іноземними студентами, які обрали наш Навчально-науковий інститут культури і мистецтв.

Перемога у конкурсі

Фортепіанний ансамбль "Pina Colada" у складі Катя Ермакова та Наталія Мочакова клас викладача Єлізавета Соколова принесли Першу премію у нашу скарбничку на конкурсі International art competition "Talent time".

Перемога на міжнародному конкурсі талантів «London Stars»

23 лютого 2023 року відбувся другий тур сьомого сезону Міжнародного двотурового фахового конкурсу талантів «London Stars».

День єдності

16 лютого 2023 року студенти і науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту культури і мистецтв доєдналися до святкової програми, присвяченої Дню єдності в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

День відкритих дверей університету

4 березня 2023 року в Сумському державному педагогічному університету імені А.С. Макаренка відбувся День відкритих дверей.

Музейно-екскурсійна практика студентів спеціальності 034 Культурологія ННІ культури і мистецтв

5 березня 2023 року студенти спеціальності 034 «Культурологія» Кафедра музикознавства та культурології Ікм Сумдпу в рамках музейно-екскурсійної практики відвідали Сумський краєзнавчий музей та ознайомилися з експозицією, яка присвяча перебуванню на Сумщині генія українського народу Тараса Шевченка.

Відкрите заняття доктора філософії Руденка О.Ф.

06 березня відбулася зустріч старшого викладача кафедри хореографії та музичного мистецтва Навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка доктора філософії Руденка О.Ф. зі студентами та викладачами Сумського фахового коледжу культури і мистецтв імені Д.С. Бортнянського на тему: «Практична діяльність молодих вокалістів та хормейстерів».

Меню