Previous Next

Волонтерський рух не має кордонів

Минулими вихідними у Польщі відбулося кілька волонтерських заходів для підтримки дітей з України.

Previous Next

Чергова перемога здобувача вищої освіти ННІ культури і мистецтв на міжнародному фестивалі-конкурсі

22 лютого 2022 року у Туреччині відбувся другий тур Міжнародного Середземноморського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Totafest». Журі конкурсу очолила Заслужена артистка України Лариса Дедюх.

Previous Next

Публікація збірника «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат видатних українських музичних діячів і композиторів»

Вітаємо наукову спільноту з виходом п’ятої збірки статей за матеріалами всеукраїнської науково-практичної конференції «Ювілейна палітра 2021: до пам’ятних дат видатних українських музичних діячів і композиторів» (фото 01, 02).

Зустріч випускників ОР Бакалавр ННІ культури і мистецтв з директором

11 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулася онлайн-зустріч зі студентами випускними ОР Бакалавр денної та заочної форм навчання.

Проведення кураторських годин до Дня Єдності України в ННІКМ

16.02.2022 року кураторами груп 845 та 841 Навчально-наукового інституту культури і мистецтв були проведені кураторські години, присвячені Дню Єдності України.

Previous Next

Майстер-клас для аспірантів Зимової наукової школи

10 лютого о 13.00 аспіранти Зимової наукової школи мали змогу прийняти участь у Майстер-класі «The main characteristics of Academic Writing» (к.п.н., доцент, доцент кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Чернякова Жанна Юріївна). Лекція була дуже насичена та цікава. Аспіранти старших курсів оновили отримані знання у минулих роках, а першокурсники познайомились із дисципліною, що буде проходити у майбутніх роках.

Previous Next

Співочий флешмоб «Ой, у лузі червона калина»

21 квітня у СумДПУ імені А.С. Макаренка провели співочий флешмоб «Ой, у лузі червона калина», до якого приєдналися усі охочі студенти, викладачі, аспіранти та співробітники Навчально-наукового інституту культури і мистецтв.

Previous Next

Засідання Експертної ради роботодавців зі спеціальності 014 Середня освіта (музичне мистецтво)

16 лютого 2022 р. відбулося засідання Експертної ради роботодавців в ході якого відбулося затвердження плану роботи Експертної ради стейкхолдерів зі спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) на 2022 рік.

Previous Next

Тренінг для аспірантів у Зимовій науковій школі

Наступним лектором Зимової наукової школи від відділу Аспірантури 10 лютого була к.п.н., доцент, завідувач аспірантури та докторантури, доцент кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Ирина Чистякова, яка проводила для аспірантів Тренінг з тайм менеджменту. Інформація була досить змістовною, цікавою та допоможе аспірантам вчасно та якісно зробити дисертаційне дослідження.