Студенти ННІ КіМ стали переможцями міжнародного конкурсу

15 лютого 2020  року у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся Міжнародний конкурс «Сузір’я – Gold Europe».

Студентка ННІ КіМ виборола Гран-прі на міжнародному конкурсі

31 січня 2020 року відбувся півфінал Міжнародного фестивалю-конкурсу «Golden Time», який організовано компанією «Golden Project LTD» (Великобританія).

Допомогти може кожен

16 лютого студенти Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Соколова Єлізавета, Макаренко Юлія, Іжик Єлизавета, Тарасенко Анна та Сапич Анна завітали до  маленьких вихованців Глинської спеціалізованої школи-інтернату Роменського району, а також Штепівського реабілітаційного центру.

Вітаємо переможців!

Мистецька група Навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка взяла участь в роботі журі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «СУЗІР’Я – GOLD EUROPE», який відбувся 15 лютого 2020 р. у Конгрес-Центрі СумГУ.

Благодійна ярмарка

Допомагати ніколи не пізно.

Студентка Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Ірина Горбатенко захворіла.
Аби допомогти дівчині, вся педагогічна родина зібралася в холі центрального корпусу.  На всіх присутніх чекали зони зі смачною їжею від кожного факультету та інституту.