Новини

Навчально-науковий Інститут культури і мистецтв в рамках телевізійного проекту "СумДПУ-online"

Студенти ННІ культури і мистецтв – серед кращих на Сумщині

28 листопада 2019 року проходила святкова молодіжна програма "Студент року ". Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка   представляла студентка Навчально - наукового інституту культури і мистецтв Луцик Ангеліна. Її блискучий номер показав що вона незрівнянно талановита й артистична, з професійним рівнем гри на саксофоні.

Чергова перемога магістрантів на міжнародному конкурсі

20 – 21 листопада 2019 року у м. Київ у Європейському університеті відбувся ХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «Барви осені». Журі конкурсу очолила професор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Київського університету імені Б. Грінченка, Заслужений діяч мистецтв України Вікторія Олександрівна Касьянова.

Від Щедрика до Carol of the Bells

Народна академічна хорова капела Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка під керівництвом Заболотного Івана Петровича, концертмейстра Петренко Марини Борисівни, хормейстера Матвієнко Тетяни Володимирівни підкорила велику сцену і вже стала зіркою міста Тульчин Вінницької області на фестивалі мистецтв "Від Щедрика до Carol of the Bells", який проходив 16 листопада 2019 року.

Шоу "Алло, ми шукаємо таланти"

Недарма кажуть, що студентські роки – найкращі роки у житті кожної людини. Нові знайомства, друзі, враження, досягнення і перемоги. Не так давно на порозі Навчально – наукового інституту культури і мистецтв ми зустрічали наших першокурсників. Як ось вони вже завдяки своїм досягненням пишуть нову сторінку в історії нашого інституту.