Новини

ННІ культури і мистецтв вітає своїх науковців із присвоєнням ступеня доктора філософії!

Навчально-науковий інститут культури і мистецтв із гордістю вітає аспірантку ННІ культури і мистецтв Чжан Їн та наукового керівника – доктора педагогічних наук, професора, директора навчально-наукового інституту культури і мистецтв Устименко-Косоріч О.А. із присвоєнням ступеня доктора філософії (освіта/педагогіка)!

Previous Next

Студентів та викладачів навчально-наукового інституту культури і мистецтв вітаємо з перемогою!

Незважаючи на карантин, який й досі триває у світі, студенти навчально-наукового інституту культури і мистецтв активно беруть участь у міжнародних фестивалях і конкурсах.

Студентка ННІ КіМ виборола Гран-прі на міжнародному конкурсі

31 січня 2020 року відбувся півфінал Міжнародного фестивалю-конкурсу «Golden Time», який організовано компанією «Golden Project LTD» (Великобританія).

Студенти ННІ КіМ стали переможцями міжнародного конкурсу

15 лютого 2020  року у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся Міжнародний конкурс «Сузір’я – Gold Europe».

Вітаємо переможців!

Мистецька група Навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка взяла участь в роботі журі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «СУЗІР’Я – GOLD EUROPE», який відбувся 15 лютого 2020 р. у Конгрес-Центрі СумГУ.