Чергова перемога першокурсника на міжнародному фестивалі-конкурсі

У липні 2024 року у місті Яремче відбувся ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Алегро Карпат».

Перемога на фаховому конкурсі талантів у Парижі

23 травня 2024 року відбувся Міжнародний двотуровий французько-український фаховий конкурс талантів «Рaris: Talents D'Euroре».

06-07 червня 2024 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбулась Друга міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми сценічного та естрадного мистецтва: актуальні дискурси».

Ще одна перемога здобувачки вищої освіти ННІ культури і мистецтв на міжнародному конкурсі талантів

15 травня 2024 року у м. Київ відбувся ІІ Міжнародний конкурс талантів «Art avenue».

Чергова перемога здобувачки вищої освіти ННІ культури і мистецтв на всеукраїнському конкурсі мистецтв

09 травня 2024 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв «Мамина вишня» до всеукраїнського дня матері.

Перше місце на всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Зорепад Карпат»

27 квітня листопада 2024 року у місті Яремче відбувся всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Зорепад Карпат».

Онлайн захід на тему академічної доброчесності

«Чому варто дотримуватись принципів академічної доброчесності?» – на це питання шукали відповідь студенти І, ІІ курсів ОР Бакалавр та І курсу ОР Магістр Навчально-наукового інституту культури і мистецтв разом із фахівцями Центру забезпечення якості вищої освіти 22 квітня.

Круглий стіл на тему «Музей і музичне мистецтво: налагодження комунікації з відвідувачем»

22 березня 2024 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбувся круглий стіл на тему «Музей і музичне мистецтво: налагодження комунікації з відвідувачем», у рамках започаткованого закладом наукового проєкту «Музейні діалоги».

Вітаємо!

Вітаємо шановну Олену Анатоліївну Устименко-Косоріч з захистом та отриманням диплому PhD її аспірантки Сунь Юань!