Фольклорний гурт «Серпанок»

Цього року творчий колектив нашої кафедри відзначає 25 своїх літ, понад 15 із яких функціонує під крилом СумДПУ імені А. Макаренка. Виступи «Серпанка» вже звично стають прикрасою й родзинкою концертних та просвітницьких інститутських та університетських заходів, мистецьких акцій міста й області, колектив відомий в Україні та за її межами.

Суми: інтеркультурний діалог

17 вересня 2021 року доцент кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Зленко Н.М. відвідала Молодіжний центр «Романтика» м. Суми, в якому відбулася презентація друкованого видання «Суми: інтеркультурний діалог». Авторський колектив видання - Антоніна Кохан та Алла Акіменко.

Previous Next

У ННІ культури і мистецтв розпочалася державна підсумкова атестація денної форми

11 червня 2021  року у Навчально-науковому інституту культури і мистецтв розпочалася державна підсумкова атестація здобувачів вищої освіти денної форми.

Previous Next

І Міжнародний культурологічний науково-практичний Форум у форматі круглого столу «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»

24-25 травня 2021 року кафедрою образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології  Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка був проведений І Міжнародний культурологічний науково-практичний Форум у Форматі круглого столу «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД» приурочений проведенню Днів слов’янської писемності і культури та Днів науки у Сумській області.