Previous Next

У ННІ культури і мистецтв розпочалася державна підсумкова атестація денної форми

11 червня 2021  року у Навчально-науковому інституту культури і мистецтв розпочалася державна підсумкова атестація здобувачів вищої освіти денної форми.

Previous Next

Культурологи у чарівному світі телебачення

Студентам СумДПУ ім. А.С. Макаренка спеціальності 034 «Культурологія» випала чудова нагода відвідати телерадіокомпанію "Відікон", разом з викладачем, доцентом кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Дмитром Будянським, для якого робота на радіо та телебаченні стали важливою сторінкою професійного становлення.

Previous Next

І Міжнародний культурологічний науково-практичний Форум у форматі круглого столу «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»

24-25 травня 2021 року кафедрою образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології  Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка був проведений І Міжнародний культурологічний науково-практичний Форум у Форматі круглого столу «СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРОЛОГІЧНОЇ НАУКИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ І ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД» приурочений проведенню Днів слов’янської писемності і культури та Днів науки у Сумській області.

Культурологи: навчання без меж

21 травня 2021 року студенти І та ІІ курсів ННі культури і мистецтв спеціальності 034 «Культурологія» відвідали відкриту лекцію «КУЛЬТУРОЛОГІЯ ВІЗУАЛЬНОГО В СИТУАЦІЇ ПІСЛЯ ПОСТМОДЕРНУ».