Наукові видання

Наука

    

Слобожанські мистецькі студії

Рік заснування: 2023

Періодичність видання: 3 рази на рік

Галузь знань: культура і мистецтво

Фахова реєстрація (категорія «Б»): Наказ МОН України № 768 від 20 червня 2023 року (додаток 3)

Спеціальність: 025 - Музичне мистецтво

ISSN 2786-8214 (print), 2786-8222 (online)

Веб-сайт:  https://journals.spu.sumy.ua/index.php/art

      
    

Мистецькі пошуки

Навчально-науковий інститут культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка щорічно видає збірник наукових праць «Мистецькі пошуки» (нефахове видання).

Рік заснування – 2010 р.

Періодичність видання – два рази на рік.

У щорічному збірнику наукових праць висвітлюються актуальні питання теорії і методики мистецької освіти, історії культури та мистецтвознавства. Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів, магістрантів, аспірантів, усіх, хто прагне отримати ґрунтовні знання теоретичного та прикладного характеру.

E-mail: mistectvo2021@ukr.net

      
afisha yubileynaya palitra 2023 150 04e3a    

Ювілейна палітра

Збірник статей «Ювілейна палітра: до пам’ятних дат видатних українських музичних діячів і композиторів» видається за матеріалами щорічної всеукраїнської науково-практичної конференції, що проводиться кафедрою образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології.

Виходить з 2018 року.

Метою конференції є вивчення та популяризація українського музичного мистецтва минулого та сьогодення. Публікації у збірнику торкаються актуальних питань музикознавства, творчості знаних і маловідомих українських музичних митців, представників української діаспори, наших сучасників. Пропонується для студентів, викладачів і всіх, кому цікаві історія та сьогодення української музики.

      

     


 
 

 


 
 

 


 
 

 

Меню