Кафедра образотворчого мистецтва та дизайну

Офіційна веб-сторінка кафедри образотворчого мистецтва та дизайну ННІ культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка!

В навчально-науковому інституті культури і мистецтв СумДПУ  імені А.С.Макаренка для вступу відкрито наступні спеціальності, випусковими для яких є кафедра образотворчого мистецтва та дизайну:

Перший ОР БАКАЛАВР

• 014  Середня освіта «Образотворче мистецтво»
  • 022  Дизайн (дизайн інтер’єру)
  • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Другий ОР МАГІСТР

• 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Для забезпечення високого рівня професійної підготовки фахівців науково-педагогічні працівники кафедри здійснюють наукові дослідження, провадять лекційно-просвітницьку роботу, організують художні акції та виставки.

Кафедра запрошує до здобуття освіти і співпраці всіх, хто бажає реалізувати свої здібності за відзначеними спеціальностями.

Кафедра образотворчого мистецтва та дизайну в соціальних мережах: