Онлайн-опитування

Шановні студенти, студентське самоврядування Навчально-наукового інституту культури і мистецтв проводить опитування щодо якості навчання в університеті.

Це допомагає сформувати певні висновки, об’єктивно оцінити ситуацію, яка складається, а також зрозуміти ключові виклики, які постали перед студентами й викладачами, виокремити сильні й слабкі сторони, що сприятимуть розвитку освіти в Навчально – науковому інституті культури і мистецтв.

Це опитування є невід’ємною частиною навчання та ширше, університетського життя, та лише однією, хоч і дуже важливою, зі складових процесу оцінювання якості викладання.

Звичайно, повне використання результатів опитування не можливе без залучення до нього більшої кількості студентів та підвищення рівня участі, що дасть можливість отримати адекватний зворотний зв'язок кафедрам та викладачам й адміністрації, дозволить студентам дійсно вплинути на навчальний процес та покращити якість навчання.

Опитування є цілком анонімним, тому просимо Вас відповідати максимально чесно та конструктивно. Удосконалюємо навчання в нашому інституті разом.

2023-2024

014 музичне мистецтво

014 образотворче мистецтво

022 Дизайн

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

024 Хореографія

025 Музичне мистецтво

026 Сценічне мистецтво

034 Культурологія

Меню