Previous Next

Допомогти може кожен

16 лютого студенти Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Соколова Єлізавета, Макаренко Юлія, Іжик Єлизавета, Тарасенко Анна та Сапич Анна завітали до  маленьких вихованців Глинської спеціалізованої школи-інтернату Роменського району, а також Штепівського реабілітаційного центру.

 

З собою вони привезли великі пакети речей, іграшок, настільних ігор та канцелярії. Не забули звичайно і про головне - маленьке свято, гарний настрій і незабутні емоції. 

Все почалося зі знайомства і теплих розмов. Студенти ННІКіМ розповідали про себе, про навчання і  творчість. А діти - про своїх друзів, хобі, мрії і бажання.

Згодом на маленьких вихованців чекали конкурси, квести,  флешмоби, аквагрим та боді - арт. 

Китайські студенти також брали дуже активну участь у цьому святі.  Се Гобін виконав пісню про Любов до Китаю. Дін Чжуцзян розповідав про себе та китайських студентів, разом з малечею вони вчили китайські слова. Діти знайшли спільну мову з нашою студенткою із Китаю Лю Янь, саме до неї вони прив'язалися в намагались якомога більше поспілкуватись. 

Після такої теплої та щирої зустрічі ніхто не хотів розлучатися і їхати додому. Навіть за такий досить короткий час діти звикли до наших студентів, між собою всі здружилися. 

Ми висловлюємо подяку всім студентам і викладачам, які прийняли участь у цій акції. Всім тим, хто допоміг зібрати одяг та всі необхідні речі; хто подарував дітям незабутні враження й зробив їх трішечки щасливішими. 

За великий благодійний внесок дякуємо сім'ї Макаренко Юлії. 

За матеріальну допомогу - Первинній профспілковій організації студентів СумДПУ імені А.С.Макаренка

А також щиро дякуємо родині Ольги і Олександра Осикових за допомогу. 


Роздрукувати   E-mail