Previous Next

Зустріч із роботодавцем

17.09.2020 до Навчально – наукового інституту культури і мистецтв завітав директор Сумської обласної філармонії (СОФ) Даниленко Олександр Григорович.

Наш гість закликав студентів відвідувати філармонію, щоб розуміти та формувати себе, як працівника філармонії. Запропонував стажування та проходження практик у Сумській обласній філармонії, а також запрошував наших студентів на роботу. Олександр Григорович сказав велику кількість приємних слів викладачам та адміністрації інституту та університету.

На зустрічі були присутні культурологи і музиканти.

Директор філармонії запропонував можливість проходження практики як режисер та ведучі концертів, а також проходження практики з рекламної сфери, можливість опрацьовувати документацію, навчатись планувати концерти та інші види діяльності СОФ.

Олександр Григорович наголосив, що адміністрація Сумської обласної філармонії дуже рада бачити у стінах свого закладу китайських студентів.

У свою чергу, він побажав всім студентам Навчально – наукового інституту культури і мистецтв різнобарвних, веселих, захоплюючих і незабутніх студентських років.


Надрукувати   E-mail