Благодійний концерт «Україна – ненька»

15 травня 2023 року у актовій залі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся благодійний концерт «Україна-ненька», присвячений Дню матері, Дню сім'ї та Дню вишиванки.

Концертом започатковано святкування 45-річчя від дня заснування Навчально-наукового інституту культури і мистецтв та 30-річчя Народного театру-студії естрадного вокалу «Екстрім» під керівництвом кандидата педагогічних наук, Рh.D., доцента Наталії Фоломєєвої в межах профорієнтаційної роботи кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування у концерті взяли участь лауреати міжнародних конкурсів - здобувачі вищої освіти та випускники класу естрадного співу Наталії Фоломєєвої, а також солісти та вихованці Народного театру-студії естрадного вокалу «Екстрім».

Сюжет про концерт у програмі СумДПУ онлайн №18