Чергова перемога здобувача вищої освіти ННІ культури і мистецтв на міжнародному фестивалі-конкурсі

22 лютого 2022 року у Туреччині відбувся другий тур Міжнародного Середземноморського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Totafest». Журі конкурсу очолила Заслужена артистка України Лариса Дедюх.

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка у цьому фестивалі-конкурсі, який проходив у два тури, представляла здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня Навчально – наукового інституту культури і мистецтв спеціальності 025 Музичне мистецтво класу Ph.D., кандидата педагогічних наук, доцента Наталії Аркадіївни Фоломєєвої, солістка Народного театру – студії естрадного вокалу «Екстрім» Анастасія Дедюхіна, яка виборола у номінації «Вокал» диплом лауреата І ступеню у своїй віковій категорії.