День працівника освіти у ННІКМ

29 вересня 2022 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулося святкування Дня працівника освіти.

З цієї нагоди були нагороджені грамотами різного рівня науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту культури і мистецтв.

Колектив Навчально-наукового інституту культури і мистецтв отримав Грамоту від Голови Сумської обласної військової адміністрації за високі показники у творчій, науковій та освітній діяльності.

Грамотою міського голови – Єрьоменко Андрій Юрійович, доцент кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства;

Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації – Гламаздіна Олена Павлівна, концертмейстер кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання; Єрьоменко Наталія Олександрівна – старший викладач кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства; Коган Інна Петрівна – концертмейстер кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства; Колосова Валентина Миколаївна – диспетчер навчально-наукового інституту культури і мистецтв; Максименко Любов Петрівна – старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології; Матковський Олександр Миколайович – провідний концертмейстер кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства.

Грамотою університету – Соколова Єлізавета Володимирівна – викладач кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства.

Вітаємо весь колектив та бажаємо подальших творчих звершень!