Доцентка кафедри музикознавства та культурології ННІ культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка Зленко Н.М. пройшла курс «Інтеркультурне Місто»

Курс «Інтеркультурне Місто» дав можливість отримати та систематизувати знання в сфері інтеркультурних комунікацій, а також підвищити рівень інтеркультурної компетентності, навчитися оцінювати рівень інтеркультурного розвитку, опанувати основні принципи інтеркультурності, отримати навички із формування проєктних ідей для розбудови міста із урахуванням інтеркультурності, поспілкуватися із представниками різних країн, та різних субкультур, сформувати нове коло людей, які хочуть змінювати нашу громаду, місто та світ на краще.

За програмою курсу відбулись онлайн-зустрічі серед яких:

• Інтеркультурна компетентність;
  • Ідентичність та інтеркультурні комунікації
  • Зіткнення культур, соціальні конфлікти та дискримінація;
  • Управління тривожністю як інструмент культурної адаптації та інтеграції;
  • Культурний шок та культурна адаптація.

Тренерка курсу: Ганна Швіндіна (Hanna Shvindina), докторка економічних наук, доцентка Американського університету у Києві, професорка Сумського державного університету, учасниця The Fulbright Programme, голова НГО "Lifelong Learning Centre" (Україна), виконавча директорка ГО "Центр освіти впродовж життя", співавтор стратегії інтеркультурного розвитку міста Суми.

Запрошеними спікерами-експертами стали:

• Др. Ксенія Рубікондо, Експерт Ради Європи з питань інтеркультурної політики Національний координатор Української Мережі Інтеркультурних Міст (ICC-UA);
  • Марина Шевцова, кандидатка економічних наук, PhD з політології, гостьова професорка Університету Любляни (Словенія) та виконавча директорка та співзасновниця ГО "Платформа Рівних Можливостей»;
  • Джесіка Лін,глобальною амбассадоркою Інституту Кінсі;
  • Др. Білл Форше, терапевт, психолог, видатний освітянин, який розробив власну теорію NEST (Системна природня експерієнтальна терапія);
  • Наталя Трояновська, головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю управління комунікацій та інформаційного забезпечення департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради, на тему «Інтеркультурне Місто: історія розвитку мережі та майбутні перспективи»

За результатами проходження програми слухачі отримали сертифікат підвищення кваліфікації обсягом 0,6 кредита ЄКТС (18 годин).