Майстер-клас для студентів спеціальності 024 Хореографія другого (магістерського) рівня

26.02.2020 року Головою ради стейкхолдерів освітньо-професійної програми 024 Хореографія директором комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва, відмінником освіти, керівником народного художнього колективу України – ансамблю сучасного бального танцю «Веселка» Маковецьким Сергієм Володимировичем проведено майстер-клас для студентів кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спеціальності 024 Хореографія другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Маковецький С. В. ознайомив студентів із базовими елементами латиноамериканської програми бального танцю. Під час проведення майстер-класу було вивчено танцювальні елементи самби, ча-ча-ча, джайву, які поєднувалися в танцювальні комбінації.

Керівництво кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка висловлює подяку Маковецькому С. В. за змістовно-творчу зустріч!