Методичний онлайн-семінар на тему «Сучасні методики з виконання творів технічного напрямку на струнно-смичкових інструментах»

22 квітня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка для викладачів і студентів відбувся методичний онлайн-семінар на тему «Сучасні методики з виконання творів технічного напрямку на струнно-смичкових інструментах», проведений викладачем-методистом Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки Крамчаніновою К. Г. В рамках семінару було презентовано збірник «Concert Еtudes & Caprices» для альта соло (укл. Крамчанінова К. Г.), де зібрано велику кількість етюдів і каприсів маловідомих композиторів XVIII-ХХ століть, написаних спеціально для альта соло.

Проведення методичного онлайн-семінару засвідчило актуальність даного заходу для представників професійної мистецької освіти.

Щиро дякуємо всім учасникам!!!