Обговорення ОПП 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

10 грудня 2021 року в змішаному форматі відбулося розширене засідання експертної ради стейкхолдерів та групи забезпечення (представників кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання; кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка) за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Зустріч було присвячено удосконаленню змісту та інформаційно-методичного забезпечення зазначеної програми підготовки фахівців.

На засіданні були присутні стейкхолдери: Софроній Зоя Василівна – канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри музики факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Сєрих Лариса Володимирівна – канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ СОІППО, докторант інституту проблем виховання АПН України; Хандурін Олександр Васильович – викладач музики КЗ СОР Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В.Руднєва; Павленко Ірина Миколаївна – викладач І категорії КЗ СОР Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С.Макаренка; Могильна Наталія Миколаївна – учитель музичного мистецтва КУССШ І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О.Бутка; Михайліченко Анна Олександрівна – студентка 831 групи; представники проєктної групи: Петренко Марина Борисівна – канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання, Заболотний Іван Петрович – заслужений діяч мистецтв України, професор, професор кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання, Єременко Ольга Володимирівна – доктор пед. наук, професор, завідувач кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства, гарант освітньо-професійної програми – Гура Вікторія Вікторівна, канд. пед. наук, ст. викладач кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства.

Було прийнято рішення розробити проєкт оновленої ОПП 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та розмістити його на офіційному сайті СумДПУ імені А.С. Макаренка з метою подальшого публічного обговорення.