Перемога здобувача вищої освіти на міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяні Зустрічі»

Протягом другої половини січня 2024 року у м. Київ за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України відбувався Міжнародний конкурс талантів «Різдвяні Зустрічі».

Лауреатом першої премії став здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого року здобуття освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування Олег Висоцький.

Оргкомітетом конкурсу кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування Олексій Корякін нагороджений сертифікатом за проведення майстер-класів на конкурсі, методично-виховну роботу, якісний навчально-методичний супровід підвищення професійної компетентності педагогічних працівників та учнів.