Перше місце першокурсника на всеукраїнському фестивалі конкурсі

10 грудня 2023 року у Комунальному закладі культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія» відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Royal Tallents».

Лауреатом першої премії став здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого року здобуття освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво Олексій Заіка (клас кандидата педагогічних наук, Ph.D., доцента кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування Наталії Фоломєєвої.

У складі поважного журі фестивалю-конкурсу працювали доцент кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування, кандидат педагогічних наук, Ph.D. Наталія Фоломєєва та здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня першого року здобуття освіти спеціальності 026 Сценічне мистецтво, артист та художній керівник ансамблю народної пісні «Слобожанські барви» Комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія» Юрій Надточий, які були нагороджені подяками оргомітету фестивалю-конкурсу.