Перше місце здобувача вищої освіти ННІ культури і мистецтв з авторською піснею на міжнародному конкурсі мистецтв

16 листопада 2023 року відбувся другий тур Міжнародного двотурового конкурсу авторської пісні «Madrid: Talentos de Euroрa».

Перше місце з піснею «Суми - це ми» (Музика - здобувач вищої освіти Денис Шокун та доцент кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування Євген Карпенко, слова – Денис Шокун) виборов автор – здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого року здобуття освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво Шокун Денис (клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування Фоломєєвої Наталії Аркадіївни).

Директоратом конкурсу Наталія Аркадіївна Фоломєєва нагороджена подякою.