Святкування 45-річчя Інституту культури і мистецтв

23 листопада 2023 року відбувся урочистий концерт з нагоди святкування 45ї річниці Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

В межах концерту була представлена і художня виставка студентів та викладачів Інституту.

Зі святом всіх привітав ректор університету, професор Юрій Лянной.

На концерт були запрошені такі гості, як начальник обласної військової адміністрації Олену Бойко, заступник директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Юрій Харламов, очільник Департаменту культури, туризму та релігій Сумської обласної державної адміністрації Юрій Гладенко, директор комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського» Заслужений працівник культури України Надія Гринь, очільник Комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумський обласний академічний театр для дітей та юнацтва», Заслужений діяч мистецтв України Микола Юдін та очільник Комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія», голова Сумської обласної профспілкової організації працівників культури, Заслужений працівник культури України Олександр Даниленко, начальник відділу культури Сумської міської ради, Заслужений працівник культури України Наталія Цибульська.

До привітань у форматі онлайн, також, приєдналися: проректор з наукової, творчої та міжнародної діяльності Дніпровської академії музики, доктор мистецтвознавства, професор Валерій Громченко, проректор з науково-педагогічної та педагогічної роботи Одеської Національної музичної академії імені Нежданової, доктор мистецтвознавства, професор кафедри сольного співу, Народна артистка України Ольга Оганезова-Григоренко, декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського цього закладу вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України Василь Федоришин.

На адресу навчально-наукового інституту культури і мистецтв надійшли вітання з різних куточків світу, зокрема, з Китайської Народної республіки – з Хунанського університету інформаційних технологій, відео-привітання від випускника Чень Тао з Китайської народної республіки.

Науково-педагогічні працівники Інституту культури і мистецтв з нагоди святкування були нагороджені грамотами та подяками різних рівнів.

Навчально-науковий інститут щиру висловлює подяку всім гостям. А також висловлює щиру подяку захисникам та захисницям, завдяки мужності і хоробрості яких наша зустріч стала можливою.