Тренінг «Цінність людського життя – сучасне модне поняття чи ресурс» у ННІ культури і мистецтв

9 березня психологічною службою Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка було проведено тренінг «Цінність людського життя – сучасне модне поняття чи ресурс» для студентів 1 курсу Навчально-наукового інституту культури і мистецтв.

Мета цього тренінгу - показати цінність людського життя та відповідальність людини за свій вибір.

На Тренінгу було висвітлено та обговорено такі  поняття як життя та його цінність. Робота була спрямована на формування бачення та усвідомлення студентами особистих пріоритетних цінностей; розширення уявлення про себе, про свої сильні сторони; було створено умови для саморозкриття студентів та розвиток їх навичок активного спілкування й комунікативних умінь.