Відкрита лекція для аспірантів спеціальності 014 Середня освіта (музичне мистецтво) на тему «Методичні основи підготовки викладачів музичних дисциплін»

У грудні 2022 року відбулася відкрита лекція на тему: «Методичні основи підготовки викладачів музичних дисциплін» в контексті викладання дисципліни «Теорія і практика музичної освіти» (3 курс, 5 семестр), яка читається за ОНП підготовки докторів філософії за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Її провела  Єременко Ольга Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

Активну участь у обговоренні взяли:  Козир Алла Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу та диригування імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Кузнєцова Ольга Алексіївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди; Душний Андрій Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка; Лобова Ольга Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.