Відкрита лекція голови ради стейкхолдерів спец. 025 Музичне мистецтво (аспірантура) Калашник Марії Павлівни

15.03.2023 відбулась відкрита лекція голови ради стейкхолдерів спец. 025 Музичне мистецтво (аспірантура) Калашник Марії Павлівни, докторки мистецтвознавства, професорки кафедри музично-інструментальної підготовки вчителів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди на тему "Підготовка до відкритих публічних концертних заходів у початкових спеціалізованих мистецьких закладах освіти.

Серед слухачів гостьової лекції - аспіранти, магістранти, студенти та викладачі ННІ культури і мистецтв СумДПУ імені А. С. Макаренка, які ознайомилися з умовами та методикою підготовки учнів до публічних мистецьких виступів, із правилами написання афіш та програм митецького заходу, обговорили особливості роботи викладача з дітьми та батьками до та після концерту, зосередилися на характеристиці дій викладача під час публічного виступу його вихованців. Взявши участь у дискусії після лекції, здобувачі отримали багато цінних практичних рекомендацій, розширивши та збагативши свої професійні компетенції як організаторів освітніх та мистецьких концертних заходів.