Відкрите методичне засідання фортепіано-оркестрового відділу

28 листопада 2022року в Гадяцькій дитячій мистецькій школі було проведено відкрите методичне засідання фортепіано-оркестрового відділу за участю Соколової Єлізавети Володимирівни, викладача кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства, аспіранта спеціальності 025 Музичне мистецтво СумДПУ імені А.С.Макаренка, НН ІКіМ та старшого викладача КЗ СМР СДМШ 1 по класу фортепіано, аспірант спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво ) СумДПУ імені А.С. Макаренка, НН ІКіМ – Соколової Ганни Миколаївни.

Були розглянуті та обговорені наступні методичні роботи: ,,Проблеми дихання у музичному виконанні"(Соколова Є.В.), ,,Сценічно-виконавська культура учнів мистецьких шкіл." (Соколова Г.М.).

А також проведений концерт зі студентами інституту:

• Білай Ярослав – викладач – доц. канд.філ.наук Лідія Григорівна Тарапата-Більченко
  • Мочакова Наталія, Єрмакова Катерина, Литвиненко Анна – викладач Соколова Єлізавета Володимирівна