Вітаємо наших викладачів

Шановні колеги, у нас приємна подія! На міжнародному онлайн-конкурсі Прометей (Італія) у різних вікових категоріях успішно виступили студенти Навчально-наукового інституту культури і мистецтв з творами українських, італійських та китайських композиторів.

Вітаємо студентів: Лі Гуан Бо Цзинь (бас) - 1 місце, клас кандидата педагогічних наук, доцента Бірюкової Л. А.;  Ло Ченг Ю (барітон)- 1 місце, клас викладача Бірюкової Л. А.; Шен Шую Є (сопрано) - 1 місце, клас викладача Бірюкової Л. А.

Особливі слова вдячності хочемо висловити провідним концертмейстерам, прекрасним музикантам Ігнатовській Т. А., Галінській О. Я. та концертмейстеру Костенковій А. М., заслуга яких у загальному успіху безумовна.

Також, на університет надійшов лист Подяки від президента конкурсу Прометей (Італія) за професійну підготовку наших студентів