Засідання Комісії з етики та академічної доброчесності

16 вересня 2021 року відбулося засідання Комісії з етики та академічної доброчесності.

Голова – к.п.н., доцент Довгополова Г. Г. Запрошені – начальник навчального відділу Петренко Л.В., начальник центру забезпечення якості вищої освіти, к.п.н. Ячменик М.М. Серед важливих питань:

1. Про затвердження плану роботи Комісії на 2021-2022 навчальний рік (доп. Голова Комісії, к.п.н., доц. Довгополова Г.Г., перший проректор, проф. Пшенична Л.В.).
  2. Координація роботи внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в університеті (доп. проф. Пшенична Л.В.).
  3. Про проведення Декади з академічної доброчесності та етики в університеті (доп. проф. Пшенична Л.В.).
  4. Обговорення та затвердження анкет та інших матеріалів для проведення моніторингових досліджень з питань якості освітньої діяльності та якості освіти (доп. Ячменик М.М.).
  5. Про залучення зовнішніх стейкхолдерів до процесу розробки, перегляду та моніторингу освітніх програм (доп. Петренко Л.В., Ячменик М.М.).