Засідіння експертної ради стейкхолдерів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Відбулося засідання експертної ради стейкхолдерів  спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Обговорювалися актуальні питання забезпечення освітніх компонентів за ОНП Середня освіта (Музичне мистецтво): особливості проведення освітнього процесу в умовах агресії; проведення захистів аспірантів за новими вимогами.

Активну участь у обговоренні взяли:  Козир Алла Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу та диригування імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Зайцева Алла Віталіївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Душний Андрій Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка; Рожко Ірина Валеріївна, кандидат педагогічних наук, Голова циклової комісії викладачів музики, співів, музичного інструменту та спеціальних музичних дисциплін з методиками навчання Лебединського педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка; Ігнатовська Оксана Іванівна, аспірантка другого року навчання; Соколова Ганна Миколаївна, аспірантка четвертого року навчання.