Зустріч-лекція на тему «Академічна доброчесність в умовах сучасного навчання»

У межах Декади академічної доброчесності Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка 26 вересня 2022 року для студентів ННІ культури і мистецтв ОР Бакалавр та Магістр була проведена онлайн зустріч-лекція на тему «Академічна доброчесність в умовах сучасного навчання».

Лекцію провела доктор педагогічних наук, професор кафедри хореографії та музично-інструментального виконавства, директор ННІ культури і мистецтв, Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна, яка розповіла студентам основні принципи та поняття академічної доброчесності, ознайомила з  нормативно-правовими документами. Всі студенти зобов'язалися дотримуватися основних принципів, фундаментальних цінностей Кодексу академічної доброчесності, етики академічних відноси та загальнолюдських норм моралі.