Previous Next

Зустріч випускників ОР Бакалавр ННІ культури і мистецтв з директором

11 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулася онлайн-зустріч зі студентами випускними ОР Бакалавр денної та заочної форм навчання.

Захід проходив на платформі Zoom, до якої підключилися численна аудиторія студентів, адміністрація інституту, студентське самоврядування та всі охочі.

Зустріч розпочалась зі вступного слова директора Навчально-наукового інституту культури і мистецтв, доктора педагогічних наук, професора Устименко–Косоріч Олени Анатоліївни, яка розповіла про особливості завершення навчального року, проведення державних іспитів, а також запросила всіх бажаючих до подальшого навчання до магістратури і розповіла про спеціальності, за якими буде здійснюватися набір.

Також на зустріч було запрошено начальника Центру професійно-кар`єрної орієнтації та вступу до Сумського держaвного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Леоненко Яну Вікторівну, яка розповіла про особливості, умови та строки вступу у 2022 році і відповіла на запитання присутніх.

Зустріч пройшла в дружній та позитивній атмосфері.


Надрукувати   E-mail