Зустріч з директором Сумської обласної філармонії Даниленком О.Г.

17 вересня 2020 року у дискурсі співпраці Навчально-наукового інституту культури і мистецтв зі стейкхолдерами відбулася відкрита лекція для студентства голови експертної ради роботодавців за спеціальністю 025 Музичне мистецтво, директора Сумської обласної філармонії Олександра Григоровича Даниленка.

На лекції були присутні студенти спеціальностей 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво, 034 Культурологія, яких Олександр Григорович Даниленко ознайомив з особливостями роботи філармонії, напрямками діяльності закладу, його структурою та завданнями відділів, специфікою проведення заходів в умовах карантинних обмежень, а також можливостями для творчої самореалізації студентів та випускників Навчально-наукового інституту культури і мистецтв у Сумській обласній філармонії (як приклад, Олександр Григорович назвав випускників Навчально-наукового інституту культури і мистецтв, які наразі працюють у Сумській обласній філармонії, зокрема, Вікторія Чиж, Олена Левенець, Тетяна Сіробаба, Олена Грицьків).

На зустрічі з керівництвом Навчально-наукового інституту культури і мистецтв, яка відбулася після лекції, було окреслено перспективні шляхи поглиблення співпраці між Навчально-науковим інститутом культури і мистецтв та Сумською обласною філармонією, зокрема в частині підготовки угод щодо проходження виробничої практики студентами спеціальностей 024 Хореографія та 034 Культурологія на базі Сумської обласної філармонії та участі студентів спеціальності 025 Музичне мистецтво у спільних концертних заходах Навчально-наукового інституту культури і мистецтв та Сумської обласної філармонії.

Керівництво Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка висловлює щиру подяку Олександру Григоровичу Даниленку за змістовну лекцію.