Анонси подій

Кафедра сценічного мистецтва, естради та методики режисерування

Запрошуємо на зимову школу абітурієнта кафедри

Щиро запрошуємо усіх на зимову школу абітурієнта кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування, яка відбудеться у неділю, 25 лютого 2024 року о 13:00.

У програмі зимової школи абітурієнта кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування чотири майстер-класи, презентація практичної складової роботи зі здобувачами вищої освіти за напрямками підготовки, консультація щодо online-складання творчого конкурсу та підготовки відеозаписів для нього, відповіді на питання абітурієнтів кафедри.

Майстер-класи будуть проведені у змішаному форматі (online – на платформі Zoom та offline). Участь безкоштовна.

Link на zoom-конференцію: https://us02web.zoom.us
Код доступу: 25022024
Долучайтеся

Запрошуємо на концерт-звіт кафедри

Щиро запрошуємо усіх на концерт-звіт кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка «В обіймах мистецтва», який відбудеться 04 грудня 2023 року (понеділок) о 17:00 у залі Комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумська обласна філармонія". У концертній програмі беруть участь лауреати всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів, заслужені артисти України, здобувачі вищої освіти та випускники Навчально-наукового інституту культури і мистецтв, творчі колективи кафедри сценічного мистецтва, естради та методики режисерування та випускники Навчально-наукового інституту культури і мистецтв «Живий» звук. Вхід вільний.