Гостьова лекція для аспірантів спеціальностей 025 Музичне мистецтво та 014 Середня освіта (музичне мистецтво)

1 грудня 2023 року кафедра музикознавства та культурології організувала гостьову лекцію доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Олени Семеног за темою «Академічна культура дослідника в освітньому просторі університету».

Лекцію було проведено для аспірантів спец. 025 Музичне мистецтво та спец. 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

На лекції порушувалися питання академічної культури і доброчесності здобувачів, було окреслено міжнародні стандарти та вимоги до наукових текстів, а також надані практичні поради до написання самостійних оригінальних наукових досліджень.