Вітаємо Каплюк Альону з отриманням гранту!

Аспірантка другого курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво Альона Каплюк в листопаді 2023 року виграла грант Міжнародної гуманітарної організації Save the Children у співпраці з Центром підтримки бізнесу та економічного розвитку.

Save the Children – міжнародна організація, яка займається захистом і покращенням добробуту дітей у складні часи, такі як війни, стихійні лиха тощо. Даний проєкт грантової допомоги спрямований для відновлення та підтримку економічного розвитку постраждалих громад Сумської області, які знаходяться в зоні воєнних дій.

За фахом Альона є вокалісткою, в теперішній час проживає в м. Конотоп, має двох діточок 7 та 4 років, чоловік – військовий інженер, зараз в ЗСУ. Метою її участі в грантовому проєкті було створення мистецького простору для занять дорослих та дітей вокалом, музико- та арттерапією. Перший етап – закупівля та встановлення обладнання для занять ‑ здійснено.

Лист-підтвердження