І Студентська наукова конференція «Культура і мистецтво: актуальні дискурси»

3 листопада 2021 року на базі Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулася І Студентська наукова конференція «Культура і мистецтво: актуальні дискурси», присвячена питанням теорії і методики мистецької освіти, історії культури та мистецтвознавства.

У рамках роботи конференції взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, професорсько-викладацький склад Навчально-наукового інституту культури і мистецтв, а також вчителі музичних шкіл та закладів позашкільної освіти.

З вітальним словом виступили:

доктор педагогічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна;

кандидат психологічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної (виховної та соціальної роботи) Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Заікіна Ганна Леонідівна;

доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Зав’ялова Ольга Костянтинівна.

На пленарному засіданні було представлено доповіді студентів (Зарєзов Ігор Ігорович, Лоліч Філіп, Корнієнко Аліна Олександрівна, Товстенко Катерина Олексіївна).

До виступів на пленарному засіданні долучилися викладачі Навчально-наукового інституту культури і мистецтв:

кандидат педагoгічних наук, дoцент кафедри хoрoвoгo диригування, вoкалу та метoдики музичнoгo навчання Бірюкова Лариса Анатоліївна;

старший викладач кафедри хoрoвoгo диригування, вoкалу та метoдики музичнoгo навчання Пушкар Лариса Федорівна.

Всім учасникам конференції бажаємо міцного здоров’я та подальших наукових пошуків.