Презентація-концерт «Синергія музики» в рамках проєкту «Віртуальний музей Володимира Скуратовського»

16.10.2023 Секція Наукового товариства ННІКіМ спільно із Віртуальним музеєм Володимира Скуратовського, Управлінням культури, Департаментом гуманітарної політики, Українським культурним фондом, Благодійним фондом "Реалізація ідей", Дніпровською музичною школою #6 імені В. Скуратовського та Навчально-науковим інститутом культури і мистецтв запрошує всіх охочих на зустріч з теми:

Презентація-концерт "Синергія музики". В рамках проєкту "Віртуальний музей Володимира Скуратовського".

Дуже вдячні за це досвід, синергію музики та думок.

Продовжуємо рекламувати найкраще – українське.

за підтримки Український культурний фонд, БО Благодійний Фонд Реалізації ідей Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради Інститут культури і мистецтв СумДПУ.

Окрема вдячність студентам Наталія Мочакова Максим Іщенко Єрмаковій Катерині, Лапай Олені, Рибкіну Павлу клас викладача Шумакової Єлізавети Володимирівні

Та викладачам КЗ СМР СДМШ №1 Анна Соколова Костенко Тетяна Ігорівна

Організатору заходу Mary Koritnaya