Участь аспіранта спеціальності 025 Музичне мистецтво у науково-дослідній роботі

Аспірант Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка спеціальності 025 Музичне мистецтво, Петреску Я. В., приймає участь у науково-дослідній роботі «Фольклористичні дослідження хорового виконавства та народного танцю Центральної України», разом з  Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Дослідна робота виконується за рахунок коштів державного бюджету на замовлення Міністерства освіти і науки України.

Керівник: кандидат мистецтвознавства, доцент Пиж’янова Наталія Володимирівна.

Термін виконання: 2019−2021 роки.

Об’єкт НДР: хорове та хореографічне мистецтво в єдності виконавської та фольклорно-дослідницької діяльності.

Предмет НДР: фольклористичні дослідження хорового виконавства та народного танцю Центральної України.

Мета дослідження: історико-теоретичне та мистецтвознавче дослідження структурних компонентів пісенного фольклору та фольклорного танцю Центральної України.

Вихідним етапом процесу наукового дослідження став аналіз первинних та вторинних джерел інформації з проблематики НДР. Результати аналізу дозволили локалізувати ареали фольклорних експедицій, визначити послідовність дослідження фольклору Центральної України.