В Новий рік – з новими книгами!

В перший рік Нового року відділ мистецтв відвідала наш давній і вірний друг, докторка мистецтвознавства, професорка, завідувачка кафедри музикознавства та культурології Навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ ім. А. С. Макаренка Ольга Костянтинівна ЗАВ’ЯЛОВА.

Вона передала в дарунок бібліотеці низку цінних наукових видань провідних музикознавців України - учасників ІІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару-презентації «МИСТЕЦТВОЗНАВЧІ І КУЛЬТУРОЛОГІЧНІ ВИДАННЯ СЬОГОДЕННЯ: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» (листопад 2023), який проходив в рамках святкування 45-річчя Інституту культури і мистецтв СумДПУ.

Щиро вдячні Ользі Костянтинівні і всім, хто в цей нелегкий час допомагає поповнювати бібліотечні фонди науковою літературою. Невдовзі ми докладніше розповімо про нові книги та їх авторів.