Відкрита гостьова лекція «Художньо-комунікативна культура в проекції мистецької освіти»

У межах академічної мобільності науково-педагогічними працівниками та здобувачами освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) НН інституту культури і мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка відбуваються різні заходи.

А саме: участь в міжнародних конференціях, концертно-освітній діяльності, обмін викладацьким досвідом, гостьові лекції та ін.

У межах обміну викладацьким досвідом 21 січня 2022 року відбулася відкрита гостьова лекція «Художньо-комунікативна культура в проекції мистецької освіти», яку провела Зайцева Алла Віталіївна, доктор пед. наук, професор, професор кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.