Відкрита лекція на тему: «Хорова школа Івана Заболотного як мистецький та освітній феномен музичної культури Сумщини кінця ХХ – початку ХХІ століття»

В межах ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми мистецько-педагогічної освіти: здобутки, реалії та перспективи» (24-25 березня 2021р.) відбулася відкрита лекція Мартинюка Анатолія Кириловича, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри мистецьких дисциплін і методики музичного навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький  державний педагогічний університет імені Г.Сковороди» на тему: «Хорова школа Івана Заболотного як мистецький та освітній феномен музичної культури Сумщини кінця ХХ – початку ХХІ століття».

Вагомим є той факт, що у цій лекції була відображена регіональна специфіка розвитку музичної освіти Сумщини крізь призму творчої постаті Івана Заболотного.