«Поезія – це завжди неповторність…»

Ну що б, здавалося, слова...Слова та голос — більш нічого.
А серце б’ється — ожива, Як їх почує!..
Тарас Шевченко

17 березня 2021 року студенти культурологи ННІ культури і мистецтв СумДПУ імені А.С.Макаренка разом із викладачами кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології та співробітниками Сумської обласної наукової бібліотеки святкували Всесвітній День Поезії.

Поетичне слово для культуролога – це і відпочинок для душі, безмежне натхнення і, звичайно, набуття практичних навичок із ораторського мистецтва, володіння якими необхідне у практичній діяльності культуролога і спеціаліста по зв'язкам із громадськістю. На святі прозвучали вірші у виконанні доцента Дмитра Будянського, студентів 1 та 2 курсів Єлізавети Солодкої, Катерини Цілуйко, Костянтина Козиря, Альони Спащенко, Єлізавети Буваленко та Інни Вегери.